MMFTN6001 Diotec Semiconductor
35,40  VPE 3000 Stück
zzgl. 19% MwSt.
(0,0118  / 1 Stück)
zzgl. Versand
MOSFET, SOT-23, N, 60V, 0.44A, 2Ω, 150°C