Bridge, 1-ph, KBPC8-PB10, 800V, 8A, 150°C
Brückengleichrichter, 1 phasig
Bridge, 1-ph, KBPC8-PB10, 800V, 10A, 150°C
Brückengleichrichter, 1 phasig