1.5SMCJ22A-AQ Diotec Semiconductor
TVS, SMC, 150°C, 1500W, 22V, Unidir, AEC-Q101
SKU: 1.5SMCJ22A-AQ
Categories: Protection (TVS/ESD), Transient Voltage Suppressor Diodes
Producer: Diotec
No product features available.
Related products
Protection (TVS/ESD)
TVS, SMC, 150°C, 1500W, 33V, Bidir, AEC-Q101
Protection (TVS/ESD)
TVS, SMC, 150°C, 1500W, 28V, Unidir
TVS, SMC, 150°C, 1500W, 30V, Bidir
TVS, SMC, 150°C, 1500W, 28V, Unidir, AEC-Q101
TVS, SMC, 150°C, 1500W, 22V, Bidir
TVS, SMC, 150°C, 1500W, 33V, Bidir
TVS, SMC, 150°C, 1500W, 26V, Bidir, AEC-Q101
TVS, SMC, 150°C, 1500W, 24V, Unidir, AEC-Q101