1.5SMCJ17CA Diotec Semiconductor
TVS, SMC, 150°C, 1500W, 17V, Bidir
SKU: 1.5SMCJ17CA
Categories: Protection (TVS/ESD), Transient Voltage Suppressor Diodes
Producer: Diotec
No product features available.
Related products
Protection (TVS/ESD)
TVS, SMC, 150°C, 1500W, 40V, Bidir, AEC-Q101
Protection (TVS/ESD)
TVS, SMC, 150°C, 1500W, 26V, Bidir
TVS, SMC, 150°C, 1500W, 33V, Bidir, AEC-Q101
TVS, SMC, 150°C, 1500W, 30V, Unidir, AEC-Q101
TVS, SMC, 150°C, 1500W, 24V, Bidir
TVS, SMC, 150°C, 1500W, 40V, Unidir, AEC-Q101
TVS, SMC, 150°C, 1500W, 36V, Unidir, AEC-Q101
TVS, SMC, 150°C, 1500W, 40V, Bidir